yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Beşiktaş Kulübü 35. liderini seçiyor! Oy verme süreci başladı

Beşiktaş Kulübünün harikulâde seçimli genel heyeti, gerçekleştiriliyor. BJK Emlakjet Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongre, saat 10.00’da başladı.

Kongre üyelerinin oy kullanabilmesi için 21 sandık kuruldu. Genel heyette 21 bin 219 üye oy kullanabilecek.

2 ADAY

Beşiktaş’ın harikulâde seçimli genel heyetinde Hasan Arat ile Serdal Adalı, başkanlık için yarışıyor. Üyeler Hasan Arat için turuncu, Serdal Adalı için de beyaz renkte olan oy pusulalarını kullanacak.

OY VERME SÜRECİ BAŞLADI

Beşiktaş’ta saat 11.00 itibariyle oy verme süreci başladı. BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde 1,5 yıl boyunca vazife yapacak yeni idarenin belirleneceği seçimde üyelerin oy kullanılması için genel konsey üyelerine 21 sandık hazırlandı.

ADALI: PEKALA SİZ 20 YILDIR NEREDEYDİNİZ?

Başkan adaylarından Serdal Adalı, oy verme sürecinin öncesinde açıklamalarda bulunarak; “Ben bu kürsüye birinci sefer gelmiyorum. 2013’te ‘İhtiyaç var, gel’ dediler geldim. Beşiktaş için aday oldum. 2019’da ‘Yüreği olan varsa çıksın’ dediler, gözümü kırpmadım. Bugün yeniden ‘Beşiktaş’ın ayağa kalkması lazım’ dediler, gerisi teferruattır dedim ve işte karşınızdayım” dedi.

BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede Adalı, adaylığını açıkladıktan sonra birçok algı oyunuyla karşı karşıya kaldığını belirterek, şöyle devam etti:

“Bu hücumlara ortalığı germemek için karşılık vermedim. Bu tıp karşılıkların yerinin genel şura olduğunun bilincindeyim. Az konuşmak, öz konuşmak ve doğruyu söylemek benim prensibimdir. Benim için ’23 gün kala aday oldu’ dediler. Fakat unuttukları şey şuydu, benim son 13 yıldır daima burada olduğumdur. Buna rağmen ben seviyeyi düşürmemek ismine bir günden bir güne dönüp ‘Peki siz 20 yıldır neredeydiniz’ diye sormadım bile. Ayrıyeten benim karakterim, bir şeyler berbat gitsin de topluluk ve kadro zora düşsün diye pusuda beklemek değildir. Şahit olduğunuz üzere bana evvel şunun, sonra da bunun devamı dediler. O da tutmayınca bu topluluğa asla yakışmayacak telaffuzlarla hakaretlerine devam ettiler. Bunları yaparken koca Beşiktaş topluluğuna ziyan verdiklerinin farkında dahi olmadılar. Vakit ilerledikçe de kimin, neyin devamı olduğunu hepiniz gördünüz, anladınız. Katıldığı yayınlarda hakkımda çok hoş şeyler söyleyen sevgili Hasan abim ise maalesef, etrafında bu işleri yapan şahısları durdurma gereksinimi dahi duymadı. Bu nahoşlukları engellemedi. Yeniden de canı sağolsun. Allah sizlerden de razı olsun ki, bu algı çalışmaları sayenizde hiç bir karşılık bulmadı.”

“BİR YERE GİDİYORSAM FUTBOLCUYU ALIR GELİRİM, TRANSFER SELFİELERLE YAPILMAZ”
Adalı, en büyük planının futbol grubu üzerinde olduğunu anlatarak, “Öncelikli işimiz futbol ekibimizi ayağa kaldırmak. İçinde bulunduğumuz bu durumu hiçbir Beşiktaşlı kabul edemez. Taraftarlarımız bu üzüntüyü yaşayamaz. Çocuklarımız Beşiktaş’tan uzaklaşamaz. Artık kaybedecek tek bir dakikamız bile kalmamıştır. Gereken çalışmalar süratlice yapılacak, yapılmaya da başlandı. Dönemin kalanı olabilecek en âlâ formda tamamlanacak. Önümüzdeki döneme da şampiyonluğun en büyük favorisi olarak başlayacağız. Transfer o denli kurgu fotoğraflarla, selfielerle yapılmaz. Koskoca Beşiktaş, bu türlü şeylere muhtaçlık duymaz. Seçim çalışmalarımız sırasında daima söyledim, ben bu türlü bir şeye asla tenezzül etmem. Bir Beşiktaşlı olarak kimsenin de ayağına gitmem. Bir yere gidiyorsam da o futbolcuyu alır gelirim” biçiminde konuştu.

“HİÇ BİR YERE BORCUMUZ KALMAYACAK. BEN BUGÜNE KADAR YAPAMAYACAĞIM HİÇ BİR ŞEYİN KELAMINI VERMEDİM”
Gayrimenkul projesinin rakibi Arat tarafından değersizleştirilmeye çalışıldığını söyleyen Serdal Adalı, “Üzülerek görüyorum ki, tekrar ‘bu onun projesi, şunun projesi’ demeye başladılar. Beşiktaş’ın kurtuluşu dediğimiz projeyi kıymetsizleştirmek için ellerinden gelen ne varsa yaptılar. Yalnızca bu projeyi engellemek ismine, Emlak Konut yetkililerini arayıp, bu müsaadeleri nasıl verdiklerini sordular. Vakit kaybetmeden protokole imza atan mal sahiplerini aradılar. İmzaların kendilerine ilişkin olup olmadığını sordular. Başlarını karıştırmaya hatta vazgeçirmeye bile çalıştılar. ‘Tapuda şerh var’ dediler, ‘Ortaklar ortasında sorun var’ dediler. Bu proje Beşiktaş’ın projesi dememe karşın projeyi kıymetsizleştirmek için ellerinden ne geliyorsa yaptılar. Ben bugüne kadar sizlere yapamayacağım hiçbir şeyin kelamını vermedim. Ayakları yere basmayan hiçbir projeyi sizlerle paylaşmadım. Tüm bunlara karşın inşallah biz bu projeyle Beşiktaşımıza tarihi bir tapu daha kazandıracağız. Allah müsaade verirse, bu proje bittiğinde ne bankalara bir kuruş borcumuz kalacak, ne de devletimize borcumuz olacak. Bu projenin hayata geçmesini, borçlarımızın kapanmasını istemiyor musunuz?” diyerek savlı konuştu.

ARAT: BEŞİKTAŞLI ASLA PUSUDA DURMAZ

Kongrede adaylardan Hasan Arat, oy verme sürecinin öncesinde açıklamalarda bulundu.

Kimseden icazet almadıklarını aktaran Arat, “Serdal kardeşim 23 gün kala çıktı. Evet olabilir. Biraz geç çıktı fakat Beşiktaşlı asla pusuda durmaz. Bana ’20 yıldır neredeydin?’ dedi, yazıyı yazanlar uygun hazırlanmamış sanırım. Müzede ay-yıldızlı formam duruyor. Hiç kimseden icazet almadık. Ben buradayım. ‘Beşiktaş’ı sahipsiz bırakmayız’ dediler. Burada Samet Aybaba, Feyyaz Uçar, iş insanları ve sizler varken Beşiktaş sahipsiz kalır mı?” sözlerini kullandı.

“SİZ KİMİ İBRADA ALKIŞLADIYSANIZ ONA SAHİP ÇIKTINIZ”
Olağanüstü seçimli genel heyette üyelere seslenen Arat, şunları kaydetti:
“Siz kimi ibrada alkışladıysanız ona sahip çıktınız. Kendi iradenizle Beşiktaş zihniyetini değiştirebilirsiniz. Bir evresi büsbütün sonlandırabilirsiniz. Yeni bir devir başlatabilirsiniz. Beşiktaş’ın kimseye borcu yok, herkesin Beşiktaş’a borcu vardır. Beşiktaş sorunlu devirler geçirdi. Gerisinden onursal liderimiz Süleyman Seba geldi. Tesisleşen, futbolda öz kaynak sistemiyle rakiplerinin önüne geçen Beşiktaş’ı alışılmış ki Beşiktaşlılar yönetecek.”

“FUTBOLU ARTIK BEŞİKTAŞLILAR YÖNETECEK”
Beşiktaş Kulübü’nün eski liderlerinden merhum Süleyman Seba’nın meskenini müze yapacaklarını belirten Arat, “Süleyman abi rahat uyu, bıraktığın emaneti almaya geliyoruz’ dedik. Süleyman Seba’nın meskenini Süleyman Seba müzesi yapacağız. Süleyman abi, evlatların emaneti almaya geliyor. Futbolu artık Beşiktaşlılar yönetecek. Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba yönetecek. Altyapıya lider yardımcımız Hüseyin Yücel 10 milyon avro tahsis etti” biçiminde konuştu.

“BASKETBOLDA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLE BİRLEŞİYORUZ”
“Biz gönülleri kazanarak buraya geldik” diyen Arat kelamlarını şöyle sürdürdü:
“Fulya Şan Ökten tesisleri yıkılırken siz buradaydınız. Beşiktaş’ın spor okulları her yere yayılacak. Derneklerle yeni bir Beşiktaş sistemi kurulacak. Finansman sistemimiz hazır. Basketbolda Bahçeşehir Koleji ile birleşiyoruz. THY Avrupa Ligi’ne katılacağız. Bugün dik duranların günü. Biz gönülleri kazanarak buraya geldik. Sizler büyük ve prestijli Beşiktaş istiyorsunuz. Onur duyacağınız Beşiktaş’ı size hissettirmeye başlayacağız. Davamız Beşiktaş diyorsanız bu bölüm kapanacak. Beyaz sayfa açılacak. Yolumuz açık bahtımız bol olsun. Allah Beşiktaş’ı ve hoş vatanımızı korusun.”

ADALI’NIN İDARE ŞURASI LİSTESİ: 

Metin Keçeli, Hakan Daltaban, Uğur Fora, Orhan Özalp, Prof. Dr. Ufuk Akçiğit, Çağatay Abraş, Kaan Kasacı, Aykan Aydın, Atilla Bingöl, Melih Aydoğdu, Hazal Kalkavan Karahan, Mustafa Mollaoğlu, Uzman Kaplan

ARAT’IN İDARE KONSEYİ LİSTESİ: 

Hüseyin Yücel, Feyyaz Uçar, Dr. M. Cüneyt Sezgin, Yalçın Ayaydın, M. Kaan Şakul, Onur Göçmez, Mete Vardar, Ekrem Keçoğlu, Altın Mimir, Prof. Dr. Işıl Zeybek, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Burak Aslan.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

‘Karanlık’ günler

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.